Не морозивом єдиним

Не морозивом єдиним

ТФ Рудь забезпечує якісними замороженими хлібобулочними виробами торгові точки Києва та Київської області! Хочете купити заморожені хлібобулочні вироби? Вам до нас!

Асортимент характеризується великою різноманітністю: ви можете купити круасани з соковитими начинками, найрізноманітніші сорти запашного хліба, вироби із супертонкого тіста філло, багети, чіабати, паніні та різні види булочок - у нас знайдеться продукція на будь-який смак та для будь-якого формату торгової точки.

Ми гарантуємо, що продукція якісна, адже ми співпрацюємо лише з надійними виробниками, такими як: Бастіон Фудс, Valesto, Chanta Mount, Bakery Food Industry, Хлібпром, МілльВілль та інші. 

Всі вироби проходять ретельну та професійну процедуру заморозки, зберігаючи всі свої смакові властивості.

На підприємствах запроваджені новітні технологічні рішення, що дозволяють виробляти високоякісний продукт. Якщо ви підприємець і хочете покращити свій бізнес, створити затишну атмосферу в своєму закладі завдяки запаху свіжо спечених хлібобулочних виробів, тоді ви можете купити заморожені хлібобулочні вироби для свого магазину, кав’ярні чи кафе.

Ми пропонуємо досить вигідні умови: піч та морозильну камеру для зберігання виробів ми надаємо безкоштовно (за умови попереднього огляду торгової точки менеджером, фірмової торгівлі та вибірки продукції). Мінімальне замовлення 500 грн, а випробувальний термін - 2 місяці. Все що від вас потрібно це мати ТОВ або ФОП, бажання розвиватись та продавати хлібобулочні вироби!

Якщо вас зацікавили умови - телефонуйте та замовляйте візит менеджера для консультації за номером 0(800) 200 002.