Доставка

Доставка

Продукція зберігається на новітньому складі, який є відповідним до сертифікату ISO 22000.

Власний парк автотранспорту налічує 109 одиниць автомобілів бренду Mercedes-Benz. Також в автопарку налічується 3 фури, які доставляють продукцію від АТ «Житомирський маслозавод» до складських приміщень ТОВ «Торгова Фірма «Рудь».

Доставка 

Доставка товару здійснюється спеціалізованим автомобільним транспортом з холодильним обладнанням з відповідним температурним режимом згідно зі стандартами у відповідності до правил транспортування, з наявністю у водія автотранспорту санітарної книжки з результатами медичного огляду. Технологія контролю температури дозволяє строго дотримуватися режиму зберігання продукції.

Перевезення і зберігання продуктів здійснюються при температурах від -18ºС до -22ºС - в зимовий період та від -19ºС до -24ºС - в літній період. За рахунок постійного контролю ми можемо гарантувати, що ланцюжок температурного режиму чітко дотримується і товари надходять до наших клієнтів в належному вигляді.

 
Для відстеження руху транспортних засобів використовується система U-Online GPS. Програма дозволяє визначити координати місцезнаходження, напрямок транспорту, швидкість руху, а також температуру в рефрижераторі.