Складське зберігання

Основна частина продукції ТОВ “Торгова фірма “Рудь” зберігається в новітньому складі в с. Шпитьки в Києво-Святошинському районі Київської області, який є відповідним до сертифікату ISO 22000. Додатково компанія зберігає продукцію на орендованому складі, який знаходиться в м. Києві на бульварі Вацлава Гавела, 24.

Суворий контроль необхідної температури і рівня вологості на складі - обов'язкова умова, завдяки якій компанія може гарантувати якість продуктів у кожній упаковці. Температура зберігання товару в морозильних камерах: в зимовий період – від -18ºС до -22ºС, в літній період – від -19ºС до -24ºС.

Щоб гарантувати високу якість продукції, яка доставляється клієнтам, компанія повністю контролює всі етапи дистрибуції: від отримання заявки від клієнта до доставки товару в торгову точку.

Заморожена продукція дуже дбайливо транспортується в торгові мережі та магазини міста, з дотриманням всіх режимів зберігання. Для цього є спеціально обладнаний транспорт, на якому також суворо контролюється температура та рівень вологості. Окрім технічного оснащення, компанія по праву пишається професійним ресурсом: щодня понад 500 кваліфікованих співробітників працює над тим, щоб замовник швидко та якісно отримав своє замовлення і залишився на 100% задоволеним.